Doradcy finansowi

www.infinanse.com.pl

Pożyczki na dowolny cel

Każdy z nas jest inny, ma inne marzenia i cele. Niekoniecznie zaś chce się nimi dzielić. Banki dysponują różnymi rodzajami kredytów czy to mieszkaniowymi, czy samochodowy, czy inwestycyjnymi. Nasze potrzeby mogą być jednak ukierunkowane na coś innego. Potrzebujemy gotówki na dowolny dla nas cel, o którym nie chcemy informować banku. Stąd też, wychodząc naprzeciw klientom banki proponują pożyczki na dowolny cel. Stają się one coraz bardziej popularne. Ich zaletą nie jest nazbyt długi okres spłacania takiej pożyczki, gdyż w zależności od rodzaju banku mogą być spłacane do pięciu lat. Kwota pożyczek na dowolny cel jaką możemy pożyczyć od banku wcale nie musi być niska. Niektóre z banków proponują nam pożyczki na dowolny cel do 50 czy nawet 60 tyś złotych. Za taką sumę możemy kupić samochód czy dołożyć brakujące do zakupu mieszkania pieniądze.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Przyznanie określonej kwoty zależne jest od tego ile zarabiamy. Nie trudno jest to policzyć za pomocą dostępnych na stronach banków kalkulatorów. Obliczają one nam ratę kredytu przy ustalonym okresie spłaty i pożyczanej sumie pieniędzy. Dzięki temu porównać możemy różne oferty banków i wybrać tę, która jest dla nas najbardziej odpowiednia. Kredytodawcy wskazują na to, że pożyczki te mają niskie oprocentowanie, dzięki czemu nie odczujemy ich tak bardzo w okresie spłacania. Niektóre banki nie wymagają poręczeń i dodatkowych zabezpieczeń.

Rata jest tej samej wysokości. A jeśli jeszcze posiadamy konto w danym banku to oprocentowanie jest niższe. Zaś jeśli go nie mamy to jesteśmy zachęcani do założenia i tym samym do ponoszenia niższych kosztów pożyczki na dowolny cel. Jak sama nazwa tej pożyczki wskazuje wydać ją możemy na dowolny dla nas cel i nikomu nie musimy się z tego tłumaczyć. Chcemy wyjechać na wakacje, czy potrzebujemy pieniędzy na zakup nowych sprzętów domowych, a może na remont mieszkania. Pożyczki na dowolny cel są wygodne dla wszystkich tych, którzy chcą zrealizować pewne rzeczy, a nie znajdują wśród oferty kredytów tej, która zaspokoiłaby ich potrzeby.

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *